Royalohm CQ05W8F300JT5E Rezystor precyzyjny 30 Ω SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F300JT5E
Rezystancja
30 Ω
Obciążenie elektryczne
125 mW
Dodaj do listy
8000 Sztuki
Min.: 1000
-57 %