Royalohm CQ05W8F3300T5E Rezystor precyzyjny 330 Ω SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F3300T5E
Rezystancja
330 Ω
Obciążenie elektryczne
125 mW
Dodaj do listy
3000 Sztuki
Min.: 1000
-59 %