Royalohm CQ05W8F3901T5E Rezystor precyzyjny 3.9 kΩ SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F3901T5E
Rezystancja
3.9 kΩ
Obciążenie elektryczne
125 mW
Dodaj do listy
5000 Sztuki
Min.: 1000
-59 %