Royalohm CQ05W8F6341T5E Rezystor precyzyjny 6.34 kΩ SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
CQ05W8F6341T5E
Skopiowane
Numer produktu
Pokaż wszystkie 24 warianty
Warianty
Opakowanie
taśma cięta
Rodzaj produktu
Rezystor precyzyjny
Typ rezystora
0805
Rezystancja
6.34 kΩ
Obciążenie elektryczne
125 mW
Karta katalogowa (PDF)
Pobierz
Porównaj
Dodaj do listy
5000 Sztuki
Liczba
Sztuki
Min.: 1000
-59 %