Royalohm CQ05W8F680JT5E Rezystor precyzyjny 68 Ω SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F680JT5E
Rezystancja
68 Ω
Obciążenie elektryczne
125 mW
Min.: 1000
-59 %