Royalohm CQ05W8F7502T5E Rezystor precyzyjny 75 kΩ SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F7502T5E
Rezystancja
75 kΩ
Obciążenie elektryczne
125 mW
Dodaj do listy
5000 Sztuki
Min.: 1000
-59 %