Royalohm CQ05W8F8200T5E Rezystor precyzyjny 820 Ω SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F8200T5E
Rezystancja
820 Ω
Obciążenie elektryczne
125 mW
Min.: 1000
-59 %