Royalohm CQ05W8F8201T5E Rezystor precyzyjny 8.2 kΩ SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F8201T5E
Rezystancja
8.2 kΩ
Obciążenie elektryczne
125 mW
Min.: 1000
-59 %