Royalohm CQ06W4J0271T5E Rezystor precyzyjny 270 Ω SMD 1206 0.25 W 5 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
CQ06W4J0271T5E
Skopiowane
Numer produktu
Pokaż wszystkie 20 warianty
Warianty
Opakowanie
taśma cięta
Rodzaj produktu
Rezystor precyzyjny
Typ rezystora
1206
Rezystancja
270 Ω
Obciążenie elektryczne
0.25 W
Karta katalogowa (PDF)
Pobierz
Porównaj
Dodaj do listy
5000 Sztuki
Liczba
Sztuki
Min.: 1000
-50 %