Royalohm HP03W5F2700T5E Rezystor precyzyjny 270 Ω SMD 0603 0.2 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
HP03W5F2700T5E
Skopiowane
Numer produktu
Pokaż wszystkie 19 warianty
Warianty
Opakowanie
taśma cięta
Rodzaj produktu
Rezystor precyzyjny
Typ rezystora
0603
Rezystancja
270 Ω
Obciążenie elektryczne
0.2 W
Karta katalogowa (PDF)
Pobierz
Porównaj
Dodaj do listy
3000 Sztuki
Liczba
Sztuki
Min.: 1000
-56 %