Siemens 3RH1921-1CA10 Blok przełącznika pomocnicznego 10 A Pasuje do przekaźników marki: Siemens 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny elementu elektrycznego o wymiarach: wysokość 40 mm, szerokość 44 mm i głębokość 51 mm, numeracja -3, -4.
1/3
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Blok przełącznika pomocnicznego
Ilość pinów
1 styk
Natężenie obciążenia
10 A