ABB ESB20-20N-01 Stycznik instalacyjny 2 NO 220 V, 250 V 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Biały, prostokątny moduł z napisem 'ABB ESB20-20N'. Szczegóły: 230V, AC/DC, 40-450Hz. Posiada kilka złączy.
Napięcie znamionowe
220 V
250 V
Model katalogowy producenta
ESB20-20N-01
Rodzaj styku
2 NO
Maksymalne natężenie ciągłe
20 A