Suntan TS13DE1E470MSB030R Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
TS13DE1E470MSB030R
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Pojemność elektryczna
47 µF
Napięcie znamionowe
25 V
Wymiary siatki
2 mm
Wymiary
(D x S) 11 mm x 5 mm