TracoPower TEL 10-4813WI Przetwornica DC/DC, do PCB TEL 10-4813WI, DIL-16, 10 W, 666 mA, 1 szt.
Numer producenta
Numer produktu
Czarny element elektroniczny z napisem 'TRACO POWER', zakres wejściowy '9-36 VDC', wyjście '5.0 VDC / 2000 mA'.