Turck 6900155 Włączniki BTS-DS20-TP1 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Diagram czujnika z wymiarami: szerokość 60 mm, wysokość 34 mm, wysokość czujnika 20 mm. Centralne oznaczenie wskazuje 40 mm szerokości.