Turck 6870631 Czujnik liniowy FCI-D09A4-NA-H1141/M16, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny elementu, prawdopodobnie czujnika lub adaptera, z podanymi wymiarami: Ø35 mm, długość 76 mm, gwint M16 x 1,5, M12 x 1, rozmiar klucza 22.
Rysunek techniczny zaworu z wymiarami: długość 76 mm, szerokość 48 mm, rozmiar przyłącza M16 x 1,5, gwint M12 x 1, rozstaw klucza 22.
1/2
Rodzaj produktu
Czujnik liniowy
Model katalogowy producenta
FCI-D09A4-NA-H1141/M16
Złącze czujnika
M12
Maksymalne ciśnienie robocze
16 bar
Minimalna temperatura otoczenia
-20 °C