Turck Kurtyna bezpieczeństwa SLLR23-1120-S Wysokość ochronna 1120 mm
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego profilu żółto-czarnego o wymiarach 36 mm i 45 mm, długość 'L' nieokreślona.
Rodzaj produktu
Kurtyna bezpieczeństwa
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1125 mm