Turck Kurtyna świetlna SLLCP14-1190P88 Wysokość ochronna 1190 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek prostokątnego, wydłużonego urządzenia o wymiarach 36x45xL mm. W górnym prawym rogu przedstawiono wtyk M12 o średnicy 14,5 mm.
Rodzaj produktu
Kurtyna świetlna
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1195 mm