Turck Kurtyna świetlna SLLCP23-1190P88 Wysokość ochronna 1190 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Bariera świetlna o wymiarach: długość L, wysokość 36 mm, szerokość 45 mm. Złącze M12 x 1, średnica 14,5 mm. Odpowiednia do systemów bezpieczeństwa.
Rodzaj produktu
Kurtyna świetlna
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1195 mm