Turck Kurtyna świetlna SLLCP23-1260P88 Wysokość ochronna 1260 mm
Numer produktu
Rysunek prostokątnego czujnika ze szczegółami złącza M12 x 1. Wymiary: 36 mm szerokości, 45 mm wysokości. Średnica złącza: 14,5 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1265 mm