Turck Kurtyna świetlna SLLE40-420P8 Wysokość ochronna 420 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego profilu metalowego z wymiarami: długość (L), szerokość 36 mm, wysokość 45 mm; przyłącze: M12 x 1.
Rodzaj produktu
Kurtyna świetlna
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
425 mm