Turck Kurtyna świetlna SLLP14-1050P55 Wysokość ochronna 1050 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego złącza wtykowego z gwintem M12. Wymiary: długość L, szerokość 36 mm, wysokość 45 mm.
Rodzaj produktu
Kurtyna świetlna
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1055 mm