Turck Kurtyna świetlna SLLP14-1050P88 Wysokość ochronna 1050 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego czujnika o wymiarach: długość L, szerokość 45 mm, wysokość 36 mm. Złącze kablowe M12 x 1.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1055 mm