Turck Kurtyna świetlna SLLP14-1120P88 Wysokość ochronna 1120 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego elementu z wymiarami, połączeniami i wyjmowalnym złączem (Ø14,5 mm, M12 x 1, długość 40 mm).
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1125 mm