Turck Kurtyna świetlna SLLP14-1190P88 Wysokość ochronna 1190 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego elementu o długości 'L', szerokości 36 mm, wysokości 45 mm. Złącze M12 x 1, średnica 14,5 mm, długość 40 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1195 mm