Turck Kurtyna świetlna SLLP14-1260 Wysokość ochronna 1260 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego profilu metalowego o wymiarach 36 mm i 45 mm w wysokości i szerokości, długość oznaczona jako 'L'.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1265 mm