Turck Kurtyna świetlna SLLP14-1260P88 Wysokość ochronna 1260 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Schemat bariery świetlnej bezpieczeństwa z wymiarami: długość L, szerokość 36 mm, wysokość 45 mm. Złącze wtykowe M12 x 1 o średnicy 14,5 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1265 mm