Turck Kurtyna świetlna SLLP14-1820P88 Wysokość ochronna 1820 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego elementu o wymiarach 36x45 mm, długość 'L'. W górnym prawym rogu wtyk M12 o długości 40 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1825 mm