Turck Kurtyna świetlna SLLP14-770P88 Wysokość ochronna 770 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego profilu o długości 'L' i wymiarach przekroju 36 x 45 mm oraz złączem M12 x 1, Ø 14,5 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
775 mm