Turck Kurtyna świetlna SLLP14-840 Wysokość ochronna 840 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego profilu metalowego o wymiarach 36 x 45 mm oraz nieokreślonej długości L.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
845 mm