Turck Kurtyna świetlna SLLP14-910P55 Wysokość ochronna 910 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny kurtyny świetlnej bezpieczeństwa z wymiarami: szerokość 36 mm, wysokość 45 mm, długość L. Złącze: M12 x 1, średnica 14,5 mm, długość 40 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
915 mm