Turck Kurtyna świetlna SLLP23-1190P88 Wysokość ochronna 1190 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego pręta ze szczegółami mocowania. Wymiary: 36x45, długość 'L'. Złącze: M12 x 1, średnica 14,5 mm, długość 40 mm.
1/2
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1195 mm