Turck Kurtyna świetlna SLLP23-1260P88 Wysokość ochronna 1260 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego elementu o wymiarach: 36 i 45 mm. Oznaczenie złącza wtykowego M12 x 1, Ø14,5 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1265 mm