Turck Kurtyna świetlna SLLP23-1470P88 Wysokość ochronna 1470 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Diagram prostokątnej sztaby metalowej z wymiarami: długość (L), szerokość (36 mm), wysokość (45 mm). Złącze M12 x 1 o średnicy 14,5 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1475 mm