Turck Kurtyna świetlna SLLP23-1610P55 Wysokość ochronna 1610 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek prostokątnego czujnika ze żółtymi detalami, pokazane wymiary L, 36 i 45 mm, złącze M12 w górnym prawym rogu.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1615 mm