Turck Kurtyna świetlna SLLP23-1610P88 Wysokość ochronna 1610 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego czujnika ze złączem M12x1, długość 'L', szerokość 36 mm, wysokość 45 mm, obwód złącza 14,5 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1615 mm