Turck Kurtyna świetlna SLLP23-1750P88 Wysokość ochronna 1750 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek kurtyny świetlnej bezpieczeństwa o wymiarach L x 45 x 36 mm. Prawy górny róg: złącze kablowe M12 x 1 o średnicy 14,5 mm, długości 40 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1755 mm