Turck Kurtyna świetlna SLLP40-1050P88 Wysokość ochronna 1050 mm
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnej kurtyny świetlnej o wymiarach: 36x45 mm. W górnym prawym rogu złącze M12 o średnicy 14,5 mm.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1055 mm