Turck Kurtyna świetlna SLLP40-1120P88 Wysokość ochronna 1120 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego czujnika o wymiarach: L, szerokość 36 mm, wysokość 45 mm. Złącze M12 x 1, średnica 14,5 mm, długość 40 mm.
Rodzaj produktu
Kurtyna świetlna
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1125 mm