Turck Kurtyna świetlna SLLP40-1260P88 Wysokość ochronna 1260 mm
Numer produktu
Rysunek techniczny kurtyny świetlnej z zaznaczonymi wymiarami: szerokość 36 mm, wysokość 45 mm, długość 'L', gwint M12 x 1.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1265 mm