Turck Kurtyna świetlna SLLP40-1610P88 Wysokość ochronna 1610 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego czujnika z wymiarami: szerokość 45 mm, wysokość 36 mm i złącze M12 x 1. Do czujnika podłączony jest kabel.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1615 mm