Turck Kurtyna świetlna SLLP40-1750P88 Wysokość ochronna 1750 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek przedstawia podłużny element techniczny o wymiarach 36x45xL z przyłączem M12 x 1, ø14,5.
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
1755 mm