Turck Kurtyna świetlna SLLR40-420P8 Wysokość ochronna 420 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego czujnika z wymiarami: długość (L), szerokość 36 mm, wysokość 45 mm. Przedstawia złącze M12 x 1, o średnicy 14,5 mm.
Rodzaj produktu
Kurtyna świetlna
Długość produktu
45 mm
Wysokość produktu
425 mm