Viking Tech AR05BTBW2873 AR05BTBW2873 Rezystory Chip 287 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 10 ppm 1000 szt.
Numer producenta
Numer produktu
Rezystor SMD z niebieską powierzchnią, oznaczony napisem '101', symbolizuje 100 omów.
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Rezystory Chip
Typ rezystora
0805
Rezystancja
287 kΩ
Obciążenie elektryczne
0.125 W
Tolerancja (+/-)
0.1 %