Viking Tech AR05BTBW8660 Rezystory Chip 866 Ω SMD 0805 0.125 W 0.1 % 10 ppm 1000 szt.
Numer producenta
AR05BTBW8660
Skopiowane
Numer produktu
443390
Skopiowane
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Rezystory Chip
Typ rezystora
0805
Rezystancja
866 Ω
Obciążenie elektryczne
0.125 W
Tolerancja (+/-)
0.1 %