Wentylator do szafy rozdzielczej Fandis FF12D24UN, 7.4 W
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
FF12D24UN
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Wentylator do szafy rozdzielczej
Napięcie robocze
24 V/DC
Moc
7.4 W
Maksymalna głośność pracy
48 dBA
Szerokość produktu
150 mm