Wentylator osiowy QuickCool QC4010B12H, 12 V/DC, 12.23 m³/h, (D x S x W) 40 x 40 x 10 mm
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Na etykiecie wentylatora wydrukowane jest 'Quick-Cool Lüfter QC4010B12H, DC 12V, 1,08W'. Wentylator ma siedem łopatek i jest czarny.
1/2
Rodzaj produktu
Wentylator osiowy
Napięcie znamionowe
12 V/DC
Liczba przewodów
2
Moc
1.08 W