Wyłącznik zasilania Eaton NZMN3-A500 Zakres ustawienia (Prąd): 400 - 500 A Maksymalne napięcie przełączania: 690 V/AC 1
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Wyłącznik zasilania
Maksymalne ustawienie natężenia
500 A
Model katalogowy producenta
NZMN3-A500
Minimalne ustawienie natężenia
400 A
Zakres ustawienia (Prąd)
400 - 500 A