Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Narzędzia ręczne Szczypce Zaciskarki

Zaciskarka Knipex 97 51 13

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Szczypce zaciskowe z niebieskimi i czerwonymi uchwytami oraz czarnym mechanizmem, przeznaczone do zdejmowania izolacji i zaciskania przewodów.
Szczypce zaciskowe z niebieskimi i czerwonymi uchwytami oraz czarnym mechanizmem, przeznaczone do zdejmowania izolacji i zaciskania przewodów.
Szczypce z niebieskimi i czerwonymi uchwytami, z widocznym logo Knipex na metalowej powierzchni. Narzędzie do zaciskania połączeń elektrycznych.
Szczypce zaciskowe z izolowanymi uchwytami i czarną metalową konstrukcją, specjalnie opracowane do prac elektrycznych.
Czarne narzędzie marki 'Knipex' przeznaczone do zaciskania lub łączenia kabli lub przewodów.
Narzędzie ręczne wciska wtyczkę RJ45 na kabel Ethernet. Narzędzie jest czarne z czerwonymi i niebieskimi uchwytami.
Szczypce Knipex do zaciskania przewodów zakładają wtyczkę RJ45 na kabel sieciowy. Dwie ręce trzymają narzędzie, zapewniając precyzyjne wykonanie pracy.
Dłoń trzyma niebiesko-czerwone szczypce do zaciskania, aby zamocować pomarańczową wtyczkę kabla. Narzędzie elektryczne w akcji.
Dłoń trzyma narzędzie KNIPEX, które zaciska pomarańczowy kabel. Widoczne są połączenia kablowe i szczegóły narzędzia.
Obcinacz kabli przecina wiązkę przewodów. Szczypce mają czerwone i niebieskie uchwyty. Pomarańczowy przewód jest właśnie przecinany.
Niebieskie i czerwone szczypce zaciskowe zaciskają pomarańczowy kabel. Jest to narzędzie do połączeń kablowych i przewodowych.
Szczypce zaciskowe z niebiesko-czerwonym uchwytem służą do zamocowania złącza na przewodzie.
Dłoń trzyma szczypce do zaciskania KNIPEX, model 97 51 13, gotowe do zakańcowania złączy elektrycznych.
1/12
Knipex
Karta katalogowa (PDF)
Deutsch (Deutschland)
 

199 Sztuki

Liczba

Suma (161,79 zł / Sztuka)
zł
199,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Tydzień Technologii Instalacyjnych
*Zniżki obowiązują tylko na produkty dostępne od ręki (zielony status dostawy): 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix, 10% zniżki na cały asortyment AS Schwabe i Brennenstuhl oraz 10% na wybrane produkty marki Siemens. Zniżki obowiązują do 24 maja 2026 r. na conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. Jeden kod na klienta biznesowego/indywidualnego. W indywidualnych przypadkach mogą obowiązywać limity ilościowe.

Wiha
*Zniżka dotyczy wyłącznie produktów marki Wiha dostępnych od ręki (status dostawy zielony). Oferta ważna do 31.05.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. Oferta ograniczona do jednego zamówienia na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może obowiązywać ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych