Porządek w miejscu pracy dzięki Toolcraft


Toolcraft ma wszystko dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Możesz polegać na szerokim i wszechstronnym asortymencie, który jest stale poszerzany. Toolcraft przekonuje swoją szeroką ofertą, łączy solidną technologię i dobrą jakość z doskonałym stosunkiem ceny do wydajności. 

Podnośnik magnetyczny Toolcraft

 • średnica 110 mm
 • Magnes stały 

Za pomocą tego podnośnika magnetycznego możesz łatwo podnosić różnego rodzaju narzędzia, śrubki oraz inne małe elementy metalowe i stalowe o średnicy 10 cm i wadze do 4,5 kg. Podnośnik sprawdzi się w warsztatach, zakładach produkcyjnych i magazynach.

> Zobacz podnośnik magnetyczny Toolcraft 820934

Skrzynka narzędziowa bez wyposażenia Toolcraft

 • Indywidualnie regulowane przedziały
 • Wewnętrzna przestrzeń z gumową matą
 • Wzmocnione rogi i krawędzie

Ta skrzynka oferuje dużo miejsca na małe części, takie jak śruby, kołki itp. Plastikowe przegrody w elementach odchylanych można regulować. Wnętrze walizki wyposażone jest w gumową matę. Obudowa jest bardzo solidna z dwoma zamkami dźwigienkowymi i wzmocnionymi narożnikami i krawędziami.

> Zobacz aluminiową skrznkę na narzedzia Toolcraft 1409408

Magnetyczna opaska na nadgarstek Toolcraft
 

 • Zawsze obie ręce wolne
 • Z zapięciem na rzep

Opaska magnetyczna umieszczona na nadgarstku przeznaczona jest dla majsterkowiczów, mechaników, którzy potrzebują mieć różne metalowe elementy, takie jak śruby, wkręt czy nakrętki pod ręką. Mocny rzep umożliwia wygodną pracę w każdych warunkach. Idealnie sprawdza się podczas pracy na wysokościach lub w miejscach zaciemnionych.

> Zobacz magnetyczną opaskę na nadgarstek Toolcraft 815906

Zestaw narzędzi VDE dla elektryka Toolcraft

Zestawy narzędzi Toolcraft przeznaczonych dla elektryków w poręcznej torbie, zapewnia łatwe przenoszenie kompletu potrzebnych narzędzi w miejsce naprawy. Wkrętaki płaskie i krzyżowe Toolcraft są odporne na środki chemiczne i uderzenia.  Zestaw zawierają najbardziej przydatne do pracy z instalacjami elektrycznym szczypce uniwersalne, obcinaki boczne, dzięki czemu bez trudu można naciąć, naciągnąć i zacisnąć otulinę. Do pracy przy napięciu elektrycznym niezbędny będzie również tester napięcia i multimetr cyfrowy Toolcraft VC-135. Co więcej, torba zawiera również akcesoria pomocne przy różnego typu pracach jak: taśmy izolacyjne, łączniki kablowe, opaski samozaciskowe.

> Zobacz zestaw narzędzi dle elektryka Toolcraft 1177223

Skrzynka na narzędzia z wysuwanymi szufladami Toolcraft

 • 9 szuflad
 • Centralny zamek

Skrzynka na narzędzia Toolcraft 887090 cechuje się praktyczną i solidną konstrukcji, każda malowana część jest indywidualnie lakierowana proszkowo. Wysuwane szuflady zamontowane są na metalowych prowadnicach kulkowych i zapewniają dużo miejsca na takie narzędzia, jak klucze, szczypce, wkrętaki i wiele innych. Centralna blokada szuflad uruchamiana jest przez zamknięcie wieka skrzynki. Dwa boczne uchwyty gwarantują łatwe i wygodne przenoszenie walizki w miejsce wykonywania prac. Skrzynka sprawdzi się  szczególnie we wszelkiego typu warsztatach, serwisach jak w również w garażu czy domowym warsztacie. 

> Skrzynka na narzędzia z wysuwanymi szufladami Toolcraft 887090

Tablica narzędziowa Toolcraft

 • 38 haczyków
 • Możliwa zmiana układu 

Uniwersalna tablica narzędziowa Toolcraft do domu i warsztatu wykonana z mocnego, niełamliwego tworzywa sztucznego pomaga utrzymać porządek. Tablica posiada 38 haczyków w dwóch długościach (ok. 3 i 5 cm), które można uporządkować według potrzeb dzięki ok. 450 otworom.

Zawieś narzędzia na tablicy, w ten sposób będziesz miał wszystko zorganizowane i zawsze pod ręką, gotowe do użycia.

> Tablica narzędziowa Toolcraft 96029c987

Klucze nasadowe z grzechotką Toolcraft 

 •  Chromowo-wanadowa stal
 • Solidna plastikowa walizka 

Zestaw kluczy nasadowych 1/4” i 1/2” składa się z 55 elementów wykonanych z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Dołączone do kompletu: grzechotka, adapter i przedłużki dodatkowo ułatwią posługiwanie się tym narzędziem. Pozwala na szybkie i łatwe odkręcanie śrub i nakrętek zapewniając natychmiastowe, bezpieczne i precyzyjne ułożenie klucza na łbie śruby. Praktyczna i solidna walizka z tworzywa sztucznego z poręcznym uchwytem pozwala przenosić i przechowywać wszystkie elementy w wygodny sposób. Świetnie sprawdzą się w profesjonalnych serwisach i warsztatach samochodowych, jak też w przydomowych garażach.

> Sprawdz zestaw kluczy nasadowych z grzechotką Toolcraft 826372

Magnetyczny wieszak na narzędzia

 • Wymiary 500 mm x 40 mm
 • Możliwia zmiana układu 

Listwa magnetyczna  pozwoli zachować porządek w Twoim warsztacie. Cechuje się on niebywale łatwym montażem na ścianach ceglanych,  betonowych, drewnianych czy wykonanych z płyty gipsowej.  Uchwyt bez trudu utrzyma narzędzia i inne metalowe przedmioty o wadze do 1 kg.

Sprawdź magnetyczny wieszak na narzędzia Toolcraft 837471

 

"